Dünya Motokros Şampiyonası'nın değerlendirme toplantısı yapıldı
25 Nisan 2019, Perşembe

'nın değerlendirme toplantısı yapıldı

Dünya Motokros Şampiyonası'nın değerlendirme toplantısı yapıldı

Afyonkarahisar'da düzenlenen ile ilgili değerlendirme toplantısı yapıldı.

Çırağan Sarayı'nda gerçekleştirilen toplantıya Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ve Türkiye Motosiklet Federasyonu Başkanı katıldı.


Türkiye Motosiklet Federasyonu Başkanı Bekir Yunus Uçar, kurdukları hayallerin peşinden koşarak bu başarıyı yakaladıklarını belirtirken, destekleri için de Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban'a teşekkürlerini iletti.


Türkiye'nin hangi alanda gücü yetiyorsa o alanda ön planda olmanın mücadelesi içerisinde olduklarını vurgulayan Burhanettin Çoban, "Bizim şehrimizden çok vatanımıza sevdamız var. Ülkemizi dünyadaki hangi alana gücümüz yetiyorsa onda öne çıkarmanın mücadelesine girdik" ifadelerini kullandı.


ile ilgili yapılan toplantının ardından plaket takdimi gerçekleştirildi.

  1. 12.09.2018

Dünya Motokros Şampiyonası'nın değerlendirme toplantısı yapıldı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
FOTOMAÇ GÜNDEM
Sitene Ekle
BİZE ULAŞIN