Tazminat davası açılıyor – Fotomaç – 14 Haziran 2018
HEPSİ
  16 Ekim 2018, Salı

  Tazminat davası açılıyor

  Tazminat davası açılıyor

  Başkan Cengiz, G.Saray Adası’yla ilgili harekete geçtiklerini söyledi

  Dün Florya'da yapılan Toplantısında konuşan Başkan merak edilen konulara tek tek açıklama getirdi. İşte Cengiz'in açıklamalarından satırbaşları: : İki yılda bitmesi gereken otel 4. yılına girdi. Kaba inşaatı bitti, çok düşük teklifler geliyor. Bunu teknokent içinde değerlendireceğiz. Otelden 4 milyon dolar civarında gelir geleceğini tahmin ediyoruz. ADASI: Ada konusu çok önemli. Kimse endişe etmesin. Kendi 3 parselimiz var. Diğer 2 parselin üst kullanım hakkının bizde olduğu bu ay içerisinde kesinleşti. Biz kimseye Galatasaray'ın haklarını satmayız. İşletmeciye ağır tazminatlı iki ayrı dava açacağız.

  KUTLAMA GELİRİ: Çok güzel bir şampiyonluk kutlamasına imza atıldı. 1.5 milyon gelir elde ettik. Galatasaray böylece kutlamalardan ilk kez gelir elde etmiş oldu. ÜRÜN SATIŞI ARTTI: Bizler taraftarla yaşıyoruz; en büyük gelirimiz taraftarımızın bize verdiği destek. Taraftarlarımız GSStore'lara koştu. Yüzde 18'lik bir artış gerçekleşti. Sadece GreyWeekend'de 3 günde 6 milyon TL'lik satış yapıldı.

  ÜYELİK: Geçerli mazeret bildirmeden iki kongreye gelemeyenin üyeliği düşecek. Tüzük kurulu bu konudaki çalışmayı yapıyor.

  1. 14.6.2018

  Tazminat davası açılıyor haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  FOTOMAÇ GÜNDEM
  Sitene Ekle
  BİZE ULAŞIN