: 'Ligi 4. bitirirler"

Galatasaray Haberleri Giriş Tarihi: 18 Nisan 2018 Çarşamba 11:53 Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2018 Çarşamba 12:08

GALATASARAY-BEŞİKTAŞ DERBİSİ

Aslantepe'deki kritik maç (-) ligde yüzde 100 şampiyonu belli etmez ama yüzde 100 şampiyon olmayacak takımı belli eder. O maçı kaybeden asla şampiyon olamaz. Zira o maçtan sonra geriye sadece 3 maç kalıyor ve aşağı yukarı tüm takımların da zor maçları bitmiş oluyor. Dolayısıyla o karşılaşmayı kaybeden takım, ilk ikiyi bile kaybedebilecek gibi duruyor.

4

FENERBAHÇELİLER KIZMASIN AMA...

Her takımda izlemekten zevk aldığımız oyuncular var. Ama hariç. Fenerbahçeliler kızmasın, 'şu futbolcu da sonucu değiştirebilir' diyebileceğimiz bir oyuncusu yok. Oysa ki 'da , 'ta , 'de Adebayor, Visca ve Emre kötü de oynasalar her an için bir şey yapıp maçı kazandırabilecek meziyet ve potansiyele sahipler.

4

GALATASARAY LİGİ 4. TAMAMLAYABİLİR

İpi göğüsleme açısından teknik direktörlerden ziyade kalan maçların zorluğu ve oyuncuların performansı daha önemli. Ben 'i şampiyonlukta en şanslı takım olarak görüyorum. Hem Başakşehir'in hem de 'nin bundan sonra puan kaybedeceklerini düşünmüyorum. 'ın bir puan kaybında bile Başakşehir'in öne fırlayacağı bir gerçek. Hatta daha ileri gidiyorum, şayet Galatasaray, Alanya'da puan kaybederse ligi dördüncü bile tamamlayabilir.

4

TÜRKİYE KUPASI MAÇLARI

, yüzde 95 oranında turu geçti. sürprizler oyunudur ama kadro kalitesi ve ilk maçın skoruna baktığımızda Galatasaray işi bitirdi gibi görünüyor. Ama - maçı tam bir soru işareti. Pek tabii ki kağıt üzerinde tur açısından Fenerbahçe daha avantajlı. Zira ilk maçta alınan gollü beraberlik ve ikinci maçın 'de oynanacak olması ciddi bir avantaj. Ama Beşiktaş farklı bir takım. Daha birkaç ay önce Portoları, Monacoları, Leipzigleri deplasmanda yenmiş bir Beşiktaş her şeyi yapabilir. Yüzde 55 Fenerbahçe turu geçer diyoruz ama yüzde 45 Beşiktaş için de çok önemli bir olasılıktır.

4
BİZE ULAŞIN