Melo'nun imzalı forması, ölen gazetecinin oğluna verildi - Son dakika Galatasaray haberleri - Fotomaç
15 Ekim 2019, Salı

Melo'nun imzalı forması, ölen gazetecinin oğluna verildi

Melo'nun imzalı forması, ölen gazetecinin oğluna verildi

Bremen Taraftarları Derneği, Bremen bölgesinde görev yapan Türk basın mensuplarına Galatasaray forması ve kalemi hediye etti. Toplantıda Galatasaray'ın eski futbolcusu Felipe Melo'nun da forması, hayatını kaybeden gazeteci 'un oğlu Ömer'e hediye edildi.

Almanya'nın Bremen kentinde yaptığı yardım çalışmalarıyla tanınan Bremen Taraftarları Derneği, Türk basın mensuplarıyla buluşma günü düzenledi. Bir otelde düzenlenen toplantıya Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Avrupa Şubesi Başkanı , Stuttgart Galatasaray Taraftarları Derneği Başkanı Ayhan Yıldız, işadamı Hüseyin Selim Kechagia, yardım dernekleri temsilcileri ile Türk basın mensupları katıldı.

BASIN MENSUPLARINA GALATASARAY FORMASI HEDİYE EDİLDİ
Türk basınına ve basın mensuplarına destek amaçlı düzenlenen toplantıda Bremen Galatasaray Taraftarları Derneği Başkanı Hasan Küşneci, Bremen bölgesinde görev yapan basın mensupları Mehmet Uzun, Birol Tan, Gülsüm Tan, Hasan Akdoğan ile emektar gazeteci Recep Seplin'e birer Galatasaray forması ile kalemi hediye etti. Toplantıda ayrıca 8 yıl önce hayatını kaybeden Türkiye Gazetesi muhabiri 'un 9 yaşındaki oğlu Ömer Bulut'a Galatasaray'ın eski futbolcusu Felipe Melo'nun kendi imzaladığı ve giydiği forma hediye edildi. Formayı Ömer'in yerine annesi Nazife Bulut aldı. Türk basın mensuplarının Bremen'in sesi olduğunu, için gece gündüz çalıştıklarını anlatan dernek başkanı Küşneci, "Yıllardır onlar bizler için koşturdu, koşturuyor. Onlar bizim sesimiz, dilimiz. Bu kez de biz yanlarında olalım, onlara moral verelim dedik. O nedenle bu günü düzenledik. Türk gazetelerine ve basın mensuplarına Avrupalı Türkler olarak sahip çıkmalıyız" diye konuştu.

"TÜRK ANTRENÖRLER GURURUMUZ OLUYOR"
TÜFAD Başkanı Abdülkadir Bakırdöven, Türk antrenörlerin son dönemlerde Avrupa'da çıkışa geçtiğini, elde ettikleri başarılarla gururları olduğunu söyledi. Türk antrenörlerin fırsat verilmesi halinde Almanya'da çok başarılı olacaklarına dikkat çeken Bakırdöven, "Nasıl ki fırsat verildiğinde Türk futbolcular başarılı oluyor, Türk antrenörler de başarılı olacak. Bunun en iyi örneği . Türk antrenörleri Avrupa'da çıkışa geçti" dedi.

  1. 28.03.2018

Melo'nun imzalı forması, ölen gazetecinin oğluna verildi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN