Dursun Özbek'ten Galatasaray'a bağış... – Fotomaç – 14 Şubat 2018
HEPSİ
  24 Mayıs 2018, Perşembe
  Dursun Özbek'ten Galatasaray'a bağış...

  Eski Başkanı , Şubat ayı divan kurulunda konuşuyor...

  İşte Özbek'in açıklamalarından bazı başlıklar:

  "2.5 yıldır başkanlık yaptım. Şunu gururla söylüyorum. Başkanlık sürem boyunca belki de Galatasaray tarihinde görülmemiş şekilde bana destek verdiniz."

  "Sayın Başkan yanlış incelemiş sanırım, Riva'dan gelecek gelir 508 milyon değil, 780 milyon lira."


  "Her yerde bir laf var. Galatasaray'a fatura kesti diye. Değerli Galatasaraylılar niye böyle söylüyorlar. Onu söyleyenlere sormak lazım. Olay ne, Olay şu. Geçmişten beri Galatasaray'a hizmet veriyorum. Otelciyim ben. Konaklama veriyorum."

  Dursun Özbek, fatura kestiği denilen bedelleri bağış olarak dönüştürdüğünü belirtip, makbuzları Divan'a teslim etti ve ekledi: "Heyecanımı bağışlayın. Bağışlıyorum bunları"

  "Bizim yaptığımız kasa kolaylığı mı? Diyorlar ki giderken parasını aldı gidiyor. Yeni yönetim ilerleyen günlerde Galatasaray'ın kredibilitesini görecek. Başkanlığım süresince elimi taşın altına koyduğum mebla 250 miyon lira."

  "Bugüne kadar görülmedik bir karalama kampanyası başladı. İşi şahsileştirmeye çalışan, sosyal medyada geceli gündüzlü karalama kampanyası. Bu kişilere hesap sormak üzere hukuki çalışmaları başlattık"

  1. 14.2.2018 14:47
  2. Güncelleme: 14.2.2018 16:50

  Dursun Özbek'ten Galatasaray'a bağış... haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  BİZE ULAŞIN