Nazifoğlu’na 1 yıl uzaklaştırma! – Fotomaç – 16 Eylül 2017 ;
HEPSİ
  18 Kasım 2017, Cumartesi

  Nazifoğlu’na 1 yıl uzaklaştırma!

  Nazifoğlu’na 1 yıl uzaklaştırma!

  Olağanüstü Divan’da başkan Özbek’i eleştirip, yöneticiler Narman ve Aslan’la tartışan eski yöneticiye şok ceza

  Galatasaray'da geçtiğimiz ay yapılan olağanüstü divan kurulu sonrası disiplin kuruluna sevk edilen eski yönetici 'na 1 yıl kulüpten uzaklaştırma cezası geldiği öğrenildi. Nazifoğlu toplantıda kürsüde başkan Dursun Özbek'i eleştirdiği sırada yönetim kurulu üyeleri Alper Narman ve Burcin Aslan ile tartışmış, karşılıklı sözlü saldırılar sonrası divan başkanı 10 dakika ara vermişti.

  Divan üyelerinin başvurusu ile disiplin kuruluna sevk edilen Levent Nazifoğlu ve 14 arkadaşı geçtiğimiz hafta sözlü savunma yaptılar. Disiplin kurulunun, Levent Nazifoğlu'na 1 yıl ceza verdiği belirlendi. Yönetim salı günkü toplantıda cezayı onaylarsa Nazifoğlu 1 yıl boyunca Galatasaray'da hiçbir toplantıya katılamayacak. Cezanın onaylanması halinde Levent Nazifoğlu'nun da Alper Narman ve Burçin Aslan'ın da ceza alması için disiplin kuruluna başvuracağı belirtiliyor.
  1. 16 Eylül 2017, Cumartesi
  2. Güncelleme: 10:27
  Etiketler:

  Nazifoğlu’na 1 yıl uzaklaştırma! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.