Korkumuz yok gideriz – Fotomaç – 22 Kasım 2014 ;
HEPSİ
  16 Aralık 2017, Cumartesi

  Korkumuz yok gideriz

  Korkumuz yok gideriz

  G.Saray 2. Başkanı, "Mali nedenlerle Avrupa'ya gitmeme durumumuz yok" dedi. Dürüst ise tam tersini söylemişti

  Cimbom'da sıkça dillendirilen "Avrupa'ya gidememe" endişesi konusunda ikinci başkan farklı konuştu. Önceki gün Ali Dürüst "Böyle bir durum var. Avrupa'ya gidemeyebiliriz" derken Yasaman tam tersini ifade etti. İşte Yasaman'ın o sözleri: "Takımımızın Avrupa Kupaları'na katılamaması gibi bir sorun yaşamayız. Biz bunu aşacak imkanlara sahibiz. Bundan hiç korkumuz yok. Biz finansal fair-play kurallarına uyacağız. 'Haydi ' desek biz zaten bu parayı buluruz. Esas borcu ödemek çok daha önemli" '

  Yıldız satmayız'
  HAMDİ Yasaman mali problemleri aşmak için Sneijder, Muslera ve Bruma'nın satılacağı yönündeki söylentileri de reddetti. Yasaman "Futbolcularımıza gelen bir teklif yok. Biz onlarla birlikte yürümek istiyoruz. Yıldızlarımızı satmak, taraftar ve para kaybı demek. Ne Muslera ne de Sneijder ile ilgili bir satış kararımız yok. Bruma için de geçerli" dedi.
  1. 22 Kasım 2014, Cumartesi
  2. Güncelleme: 22:21

  Korkumuz yok gideriz haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  BİZE ULAŞIN