Muhalefetten onay – Fotomaç – 20 Kasım 2014 ;
HEPSİ
  12 Aralık 2017, Salı

  Muhalefetten onay

  Muhalefetten onay

  Başkan seçildikten sonra herkesle yakın ilişkiler kurmaya çalışan Yarsuvat, bu defa camianın ileri gelen isimleriyle bir araya geldi ve görüşlerini aldı

  Başkanı , halefi Ünal Aysal'ın aksine futbolun yönetimi konusunda pek çok ismin fikrini almaya devam ediyor. Federasyonu, Kulüpler Birliği ardından da devlet erkanı ile buzları eriten Yarsuvat'ın yeni hedefi ise muhalefetle aradaki soğukluğu gidermek. Yarsuvat'ın göreve ilk geldiği günlerde rakibi 'la bir araya geldiği daha sonra kendisine muhalefetin önemli isimlerinden Adnan Polat ve son olarak da Ergün Gürsoy'la da bir araya geldiği bildirildi. Başka n'ın görüştüğü camianın ağır toplarına, Galatasaray'ın geleceğiyle ilgili görüşlerini aldığı ayrıca "Kulübün mali durumu ortada; Sneijder, Muslera ve Semih'i satarsak nasıl olur?" diye sorduğu öğrenildi. Gürsoy, Yalman ve Polat, "Futbolcular alınıp-satılır. Futbolcu satılmaz diye bir şey yok. Değerini bulursa her futbolcu satılabilir" diyerek yeni başkana arka çıktı.
  1. 20 Kasım 2014, Perşembe
  2. Güncelleme: 00:30

  Muhalefetten onay haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  BİZE ULAŞIN