Futbol aşktır – Fotomaç – 03 Kasım 2014 ;
HEPSİ
  14 Aralık 2017, Perşembe
  Futbol aşktır

  Abdurrahim Albayrak, 'parası ödenmeyen yabancı futbolcuların maça çıkmamasını' anlatan skeçte oynadı; performansıyla büyük alkış aldı

  'ın yeni yönetiminde başkan yardımcısı olan Abdurrahim Albayrak, bir TV kanalının güldürü programında oynadı. 'Yabancı futbolcuların paralarını alamadıkları için maça çıkmamasını' anlatan sahnede yer alan sempatik yönetici, herkesi güldürdü. Albayrak oyunda, "Arkadaşlar evden kalktım geldim. Her şey para değildir. bir gönül işidir. Sevgi, aşktır. Bunu yaşamak lazımdır. Ne demek sahaya çıkmıyorsunuz? Şimdi burada bir maçın anlatımı yapılsın. Mesela - Hırvatistan maçı" dedikten sonra, spikerin gol sesinde tüm takımı kenetleyip sevinç yumağı oluşturuyor.

  Yarısını bağışladım!

  Ardından, "İşte budur. Artık para istiyor musun?" diye soruyor. Yabancı oyuncu, Albayrak'a, "Yok yok yarısını da Türkler'e veriyorum" karşılığını veriyor.

  Savaş ÇORLU
  1. 03 Kasım 2014, Pazartesi
  2. Güncelleme: 23:52

  Futbol aşktır haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  BİZE ULAŞIN