Yeni yıldızlar Avrupa'ya bağlı

Başkan Aysal'dan çarpıcı açıklama: Çilek beklentilerinin farkındayım. Şu anki kadromuz için yeterli ama Şampiyonlar Ligi'nde gruptan çıkarsak 2 oyuncu takviyesi yapabiliriz

Galatasaray Haberleri Giriş Tarihi: 16 Eylül 2013 Pazartesi 00:25 Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2013 Pazartesi 00:26
Başkanı , kaliteli ve çekişmeli bir sezonun kendilerini beklediğini söyledi. İlk haftalarda oynanan maçların bunu net bir şekilde gösterdiğini kaydeden Aysal, "Güzel bir sezon izleyeceğiz. Daha kaliteli bir sezon bizi bekliyor. Tüm takımlar kadrolarına önemli takviyeler yaptı. Tüm rakiplerimize başarılar diliyoruz" dedi. Beyaz TV'ye konuşan Aysal, devre arasında takıma yeni takviyeler yapılma olasılığı ilgili olarak, "Şu andaki kadromuz bence ligi için yeterli. Şampiyonlar Ligi için bu gruptan çıkarsak bir veya iki takviyeye ihtiyacımız olabilir. Ocak ayı transfer döneminde bu doğrultuda çalışmalar yapmayı düşünebiliriz" dedi. Yeni çilek beklentilerinin farkında olduğunu kaydeden Aysal, "Bugüne kadar yaptığımız transferlerin yüzde 80'inde çok şükür başarı yakaladık. İnşallah aramıza yeni katılacak isimler de katkı verir. İhtiyacımız olmayabilir ama takviye gereken bölge varsa gerekeni yaparız" diye konuştu.

TFF'YE ZEYTiN DALI
Ünal Aysal, federasyon ile Galatasaray arasındaki soğuklukla ilgili ise, "Biz buzların erimesini istiyoruz. Ama ilişkilerin normale dönmesi federasyonun Galatasaray'a karşı uygulayacağı politika ile de ilgili" dedi. Aysal şöyle devam etti: "Galatasaray herkesle olan ilişkisini dostane tutma çabası içinde. Ancak ne yazık ki bugüne kadar federasyonla ilişkilerimiz bu yönde gelişmedi. Tabii ki iyiye gitmesini isteriz. İnşallah bundan sonra müspet bir yönde ilerler."

BİZE ULAŞIN