Rekor peşinde değilim - Son dakika Galatasaray haberleri - Fotomaç
23 Ekim 2019, Çarşamba

Rekor peşinde değilim

Rekor peşinde değilim

Yıldırım gibi 12 yıl başkanlık yapmayı düşünmediğini belirten Polat, "Ben sadece sıradaki maça bakıyorum" dedi

Galatasaray Başkaın Adnan Polat, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'la düşman değil, arkadaş olduklarını söyledi. Polat, "Aziz Yıldırım'la rakibiz ama aynı zamanda arkadaşlığımız da var. Bazen sorunlar olabilir ama biz düşman değiliz. Kulüpler arasındaki bu ezeli rekabet ekonomiye dönüştürülmeli" dedi.

Milliyet'e konuşan ve 12 yıldır Fenerbahçe'de başkanlık koltuğunda oturan Yıldırım'ın rekorunu kırma peşinde olmadığını da belirten Polat şöyle devam etti. "Benim başkanlıkta ikinci dönemim. Hedefim rekor kırmak değil. Futbolda en önemli maç sıradaki maçtır. Ben de sıradaki maça bakıyorum."

  1. 5.7.2010

Rekor peşinde değilim haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN