O telefon yine kapanır - Son dakika Galatasaray haberleri - Fotomaç
23 Temmuz 2019, Salı

O telefon yine kapanır

O telefon yine kapanır
Arda, 'Florya'da Fenerbahçe Marşı çalarsa yine o telefon kapanır' dedi.

***

Aynı tepkiyi veririm

Florya'da F.Bahçe Marşı çalan telefonun sahibine tepki gösteren Arda "Orası bizim evimiz. Saygı bekliyoruz. Tesislerimizde, bir kez daha o marş çalarsa aynı tepkiyi verir, yine kapattırırım" dedi..

REAL MADRİD'DE KİM NE ZAMAN SERBEST?

Galatasaray'ın 2010 yılındaki ilk antrenmanında bir taraftarın cep telefonunun Fenerbahçe Marşı çalması üzerine tepki gösteren ve "Burası Galatasaray, kapat o telefonu. Bizim tesisimizde F.Bahçe Marş çalamazsın" diyen Arda Turan, dün takımla birlikte kamp için Antalya'ya giderken yaşadığı polemiği SABAHSPOR'a değerlendirdi.

G.Saray kaptanı şöyle konuştu: "Antrenman bitiminde telefonunun zilini F.Bahçe Marşı olarak seçen bir kişinin telefonu çaldı. Ben de tepki verdim. Florya tesisleri bizim özel yerimiz, yuvamız. Biz orada biraz saygı bekliyoruz. Elbette ki herkes istediği takımı tutabilir. 'Fenerbahçeliyim diyen yüzlerce futbolseverler hatıra fotoğrafı çektiriyorum. Bu istekleri bir gün bile reddetmedim ancak bu telefonda marş çalma olayı Florya'da bir kez daha yaşansa yine aynı tepkiyi verir ve telefonu kapattırırım."

  1. 05.01.2010
  2. Güncelleme: 05.01.2010 15:10

O telefon yine kapanır haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
FOTOMAÇ GÜNDEM
Sitene Ekle
BİZE ULAŞIN