Richards'a destek yağdı!

İngiltere Championship ekiplerinden Derby Country'de forma giyen Richards, ırkçı saldırılara maruz kalmıştı. Milli yıldıza destek mesajları geldi. İşte detaylar...

Futbol Haberleri Giriş Tarihi: 28 Şubat 2021 Pazar 15:55

Derby Country'de forma giyen eski A Milli yıldız Richards, sosyal medya üzerinden ırkçı saldırılara uğradı. Deneyimli futbolcuya siyahi ve Pakistanlılar için ırkçı bir ifade olan Paki kelimesi kullanıldı. Kazım'a sosyal medyadan destek mesajları geldi. Çocuklarına durumu açıklayamayan futbolcunun çok üzgün olduğu öğrenildi.

İngiltere Championship'te 1-1 beraberlikle sona eren Derby Country-Nottingham maçında takımının golünü atan Colin Kazım, karşılaşmadan sonra sosyal medyada ırkçı saldırılara uğradı. Deneyimli futbolcuya siyahi ve Pakistanlılar için ırkçı bir ifade olan Paki kelimesi kullanıldı. Bu durum kısa sürede büyük bir sorun haline geldi ve televizyon kanallarında haber oldu.

ÇOCUKLARINA DURUMU AÇIKLAYAMADI

Colin Kazım yaşananlardan çok etkilenen çocuklarına durumu açıklayamamasından dolayı son derece üzgün. Yaşananların ardından başta Derby Kulübü ve takım arkadaşları olmak üzere pek çok kesim Colin Kazım'a destek mesajları gönderdi.

SON DAKİKA