Güney Kore'de milli takım tesisleri corona virüsü tedavi merkezi yapılacak - Son dakika Futbol haberleri - Fotomaç
03 Haziran 2020, Çarşamba

'de tesisleri tedavi merkezi yapılacak

Güney Kore'de milli takım tesisleri corona virüsü tedavi merkezi yapılacak

Futbol Milli Takımı'nın antrenman tesislerinin, yeni tip (Kovid-19) tedavisi gören hastalar için hizmet vereceği açıklandı.

Futbol Federasyonunun (KFA) internet sitesinden yapılan duyuruda, "Paju'da bulunan antrenman tesisleri Sağlık Bakanlığı ile koordineli bir şekilde 1-2 ay boyunca Kovid-19 virüsünden etkilenenlerin tedavileri için kullanılacaktır." ifadeleri kullanıldı.

İnternet sitesinde konuyla ilgili açıklamasına yer verilen KFA Başkanı Chung Mong-gyu, "Bu karar federasyonun ulusal krize nasıl katkıda bulunabileceği konusunda yaptığı çeşitli değerlendirmeler sonucu alınmıştır." değerlendirmesinde bulundu.

  1. 24.03.2020

Güney Kore'de milli takım tesisleri corona virüsü tedavi merkezi yapılacak haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
FOTOMAÇ GÜNDEM
Sitene Ekle
SON DAKİKA