FIFA Başkanı Infantino: Türkiye kıtaların ve ulusların buluşma noktası - Son dakika Futbol haberleri - Fotomaç
07 Aralık 2019, Cumartesi

Başkanı Infantino: " kıtaların ve ulusların buluşma noktası"

FIFA Başkanı Infantino: "Türkiye kıtaların ve ulusların buluşma noktası"

'ya üye 47 federasyonun başkan ve üst düzey yöneticilerini bir araya getiren FIFA , 'da başladı.

Shangri-La Bosphorus Otel'de 15 Şubat'a kadar devam edecek zirvenin açılış oturumlarına Başkanı , ve UEFA , Dış İlişkilerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Alaattin Aykaç ile TFF Genel Sekreteri Kadir Kardaş'ın yanı sıra TFF Onursal Başkanı ile üye ülkelerden üst düzey temsilciler katıldı.

FIFA Başkanı Gianni Infantino, açılış konuşmasında 'de bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Türkiye, kıtaların ve ulusların buluşma noktası. Türkiye Futbol Federasyonu'na bu zirvenin Türkiye'de düzenlenmesine verdikleri destekten dolayı teşekkür ederim" dedi.

SERVET YARDIMCI: FIFA FUTBOL YÖNETİM ZİRVESİ'NE TÜRKİYE'NİN TEKRAR EV SAHİPLİĞİ YAPMASININ MUTLULUĞUNU YAŞIYORUZ
TFF Birinci Başkanvekili Servet Yardımcı ise şöyle konuştu; "FIFA 'ne 1.5 yıl aradan sonra Türkiye'nin tekrar ev sahipliği yapmasının mutluluğunu yaşıyoruz. Üç gün sürecek toplantılarınızda sizlere başarılar diliyoruz. Türkiye'de geçirdiğiniz süre boyunca geleneksel Türk misafirperverliğinin, Türk yemeklerinin ve 'un güzelliklerinin keyfini çıkarmanızı temenni ediyorum."

Servet Yardımcı, FIFA Başkanı Gianni Infantino'ya günün anısına adının yazılı olduğu A forması hediye etti.

Kasım 2016'dan bu yana FIFA reformlarına temel oluşturacak stratejik konuların yapıcı bir ortamda görüşülüp tartışıldığı ve bilgi alışverişinde bulunulduğu zirveye İstanbul, Kasım 2017'de de ev sahipliği yapmıştı.

  1. 14.02.2019

FIFA Başkanı Infantino: "Türkiye kıtaların ve ulusların buluşma noktası" haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
FOTOMAÇ GÜNDEM
Sitene Ekle
BİZE ULAŞIN