Düşündürücü hatalar – Fotomaç – 11 Şubat 2019
21 Nisan 2019, Pazar

Düşündürücü hatalar

Düşündürücü hatalar

, Galatasaray-Trabzon maçının hakem yönetimini eleştirdi.

Medipol Kulübü, 'kollandıklarına' dair yapılan yorumlara resmi siteden yayımladığı açıklamayla yanıt verdi. Takım ismi vermeden Galatasaray- Trabzonspor maçının hakem yönetimini eleştiren kulüp şu açıklamayı yaptı: "Hakkımızda oluşturulan olumsuz algı ve asılsız iftiraların ardından, dün ve bugün puan durumunu doğrudan etkileyen, son derece düşündürücü hakem hataları oluşmuştur. Başakşehir'in kollandığına dair yanlı propagandaların asılsız ve yönlendirici olduğunu son 24 saat içinde tüm kamuoyu görmüştür. Bileğimizin hakkıyla kazandıklarımızı hakkani olmayan faktörlere yenik düşerek kaybetmemek için, elimizden gelen her şeyi, yine centilmenliğe yakışan bir şekilde yapacağımızın bilinmesini isteriz."

  1. 11.2.2019

Düşündürücü hatalar haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN