Emekler karşılık bulacak – Fotomaç – 05 Mayıs 2016 ;
HEPSİ
  14 Aralık 2017, Perşembe

  Emekler karşılık bulacak

  Emekler karşılık bulacak

  Sporda Şiddetin Önlenmesi ve Tahkim Çalıştayı sona erdi. Genel Müdürü Baykan “Sağlıklı ortam oluşacak” dedi

  Türk sporunda son dönemde artan şiddeti sahalardan, salonlardan atmak için tüm paydaşlar Sapanca'da bir araya gelmişti. 2 günlük Sporda Şiddetin Önlenmesi ve Tahkim Çalıştayı dün sona erdi. Çalıştayın son gününde kapanış konuşmasını Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan yaptı. Baykan şunları söyledi: "Biz burada hep birlikte bir şeyler yapmaya, ortaya bir sonuç çıkarmaya çalıştık. Lütfen bu yapmaya çalıştığımız şeyle alakalı herkes kendi alanı ile ilgili desteği versin. Tek amacımız insanımızın anlamında ihtiyaçlarını gideren, tuttuğu takımı en sağlıklı şartlarda izleyebileceği bir ortamın sağlanması için sonuçlar elde etmektir. Emeklerimiz boşa gitmeyecek"


  7 komisyon sürekli çalıştı
  Çalıştay boyunca 7 komisyon dur durak bilmeden çalıştı. Bunlardan 6'sı sporda şiddet teması altında tartışırken diğer komisyon ise sporda cezai yatırımlar konusunda görüş bildirdiler. Bu arada 2 gün süren Çalıştay'ın sonunda Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan, komisyonlarda görev alan kişilere çeşitli hediyeler verdi.
  1. 05 Mayıs 2016, Perşembe
  2. Güncelleme: 01:56
  Etiketler:

  Emekler karşılık bulacak haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  BİZE ULAŞIN