Yeni bir dönem - Son dakika Futbol haberleri - Fotomaç
22 Eylül 2019, Pazar

Yeni bir dönem

Yeni bir dönem

başkanlığındaki Futbol Federasyonu; MHK, Etik, Disiplin ve Tahkim kurullarını yeniden yapılandıracak. Kulüplerin şikayetleri ise tek tek değerlendirilecek

GELİR ARTIRILACAK
başkanlığındaki yeni Futbol Federasyonu yepyeni bir dönemi hayata geçirmeyi planlıyor. Kulüplerin şikayet ettiği kurullar değiştirilecek. 58. madde ve diğer bazı ceza gerektiren maddeler revize edilecek. Bank Asya ile 2. ve 3. Lig kulüplerinin gelirleri de artırılmaya çalışılacak.

MHK'DA DEĞİŞİYOR
BAŞKAN Demirören yönetim kurulu toplantısında MHK, Etik, Disiplin ve Tahkim kurullarının değiştirilip değiştirilmemesi konusunu masaya yatıracak. Şike soruşturmasında hazırladıkları rapor tartışılan Etik Kurulu'nun yeniden oluşturulması gündemde. MHK'da da büyük değişim olacak.

İLK İŞİ UEFA'YA GİTMEK
Federasyonun yeni başkanı Yıldırım Demirören, kulüplere ilk işlerinin UEFA'ya giderek temaslarını hızlandırmak olacağını belirtti. Demirören, "UEFA katı değil. Sorunları 15 gün içinde çözeceğiz. Küme düşme değil, puan silme ile para cezaları düşünüyoruz" dedi.

ALi ERDOĞAN  1. 29.2.2012

Yeni bir dönem haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
FOTOMAÇ GÜNDEM
Sitene Ekle
BİZE ULAŞIN