Hatem Ben Arfa'ya yeni bir şans doğdu - Son dakika Fransa Ligue 1 haberleri - Fotomaç
16 Eylül 2019, Pazartesi

Hatem Ben Arfa'ya yeni bir şans doğdu

Hatem Ben Arfa'ya yeni bir şans doğdu

Yaz döneminde adı Türk kulüpleri de olmak üzere birçok takımla anılan ancak anlaşma sağlayamadığı için hala serbest statüde bulunan Hatem Ben Arfa için yeni bir fırsat ortaya çıktı. (fotomac.com.tr / Dış Haberler)

Fransız futbolcu Hatem Ben Arfa, döneminin son günlerinde yeniden 'nin gündemine gelmiş ancak İspanya ve farklı ülkelerden teklifler alan deneyimli yıldız hiçbiriyle anlaşma sağlayamamıştı.

Serbest statüde bulunan Ben Arfa için yeni bir fırsat doğdu. Fransız ekibi Olympique geçtiğimiz günlerde 26 yaşındaki oyuncusu Florian Thauvin'ın sakatlandığını ve oyuncunun ocak ayından önce sahalarda dönmesinin zor olduğunu bildirmişti. Daha önce 'joker' oyuncu transfer etme hakkını Valentin Rongier'de kullanan kulüp, serbest oyunculara yöneldi. Fransız basınına göre listenin ilk sırasında Hatem Ben Arfa var.

"BU ONUN İÇİN BİR FIRSAT"

Fransız yıldızın yakın çevresinden birisi Marsilya iddialarına ilişkin bir açıklama yaptı. 2008-2011 yılları arasında bu takımın formasını giyen Ben Arfa'nın yeniden dönme ihtimaline yönelik "Bu onun için bir fırsat. Fakat şu an için Marsilya ile hiçbir kontakt kurulmadı. Hatem günde iki kez antrenman yapıyor. Birtakım testlerden geçti ve fit olduğu ortaya çıktı. Yalnızca maç ritmini bulması lazım ancak bunda acele etmiyoruz" ifadelerini kullanarak transfer söylentilerine açık kapı bıraktı.


  1. 12.09.2019

Hatem Ben Arfa'ya yeni bir şans doğdu haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN