Son dakika transfer haberleri | İşte 'de hoca adaylarının son durumu! , , ...

’de teknik direktörün kim olacağı hala netleşmezken, yönetimin son olarak İsviçreli ’nin menajeri ile bir görüşme yaptığı iddia edildi. Favre’nin sarı lacivertlilerden 4.5 milyon euro yıllık ücret istediği ve ayrıca belirlediği oyuncuların transfer edilmesini şart koştuğu öğrenildi. Kapıyı yüksekten açan 63 yaşındaki çalıştırıcının adı başka takımlarla da anılıyor. İşte Fenerbahçe'nin teknik direktör gündemi ve adayların son durumları...

Fenerbahçe Haberleri Giriş Tarihi: 11 Haziran 2021 Cuma 06:50 Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2021 Cuma 09:14

'nin hoca adaylarından son olarak 'da görev yaptı. Favre, 13 Aralık'tan bu yana boşta. Deneyimli hoca, Zürih ile 2006 ve 2007'de 'de şampiyonluk yaşarken, 2 kez de 'nı kazandı. Dortmund'da da 2020'de 'nı aldı. F.Bahçe'de Portekizli , ve 'nın yanı sıra Hırvat Dalic de listede yerlerini koruyor. 'nun ise yedekte tutulduğu belirtiliyor.

ADAYLARDA SON DURUM

FERREIRA TEPKİSİ

Palmeiras taraftarları, 'nda 2. Lig'den 'ye elenmeleri üzerine 'nın kovulmasını istedi. 42 yaşındaki hoca, Avrupa'ya gitmek için takımı sabote etmekle suçlandı. 'den teklif aldığı belirtiliyor.

SOUSA KUPAYA BAĞLI

Sarı-lacivertlilerin teklif yaptığı bir diğer Portekizli . Başkanı de teklifi doğrulamıştı. Ancak Sousa, "'ye konsantre olmuş durumdayım. Sonra görüşelim" diye konuştu.

DALIC ESKİ GÖZDE

O da Hırvatistan ile Avrupa Şampiyonası finallerinde mücadele edecek. 'nin geçmişte de ilgilendiği isimlerden. Yeniden nabız yoklandığı belirtiliyor. Turnuva performansına görev yanıt verecek.

TEDESCO YEDEKTE

İtalyan asıllı Alman hoca, 'dan ayrıldı. Pandemi nedeniyle ailesini göremediği için sözleşmesini uzatmadığı belirtiliyor. 35 yaşındaki teknik adamın, şartlar oluşursa 'ye geleceği ifade ediliyor.

SON DAKİKA