Son dakika haberleri | Pelkas'a yapılan hareket kırmızı kart mı? 'dan flaş yorum

'in 29. haftasında deplasmanda 'un konuğu oldu. Sarı-lacivertliler , ve ile bulduğu gollerle sahadan 3-0 galip ayrıldı. Maçta öyle bir an yaşandı ki yürekler ağza geldi. Fenerbahçeli Pelkas, ile çarpışması sonucu bilincini kaybetti ve hastaneye götürüldü. Peki Pelkas'a yapılan hareket kırmızı kartlık mıydı? yazarı 'da flaş bir yorum geldi. İşte o yazı...

Fenerbahçe Haberleri Giriş Tarihi: 09 Mart 2021 Salı 01:26

kağıt üzerinde zor gibi görünen deplasmanında çok net bir skor elde etti. Maç kolay oldu mu, bu tartışılır.

Çünkü ilk yarının son 10 dakikasından maçın son 10 dakikasına kadar kalesi çok ciddi tehlikelerle karşı karşıya kaldı.

Ama ilk 35 dakikaya baktığımızda şov yaptı. Önde basan, rakibe kafasını kaldırtmayan Pelkas ve özellikle sağda oynayan 'nin çabukluğu ile gelen müthiş bir pozisyon zenginliği yaşadı.

Şunu tartışmasız söyleyebiliriz, Attilla en az 10 yıl 'de kalır. Hem beyefendi hem fedakâr hem de iyi oyuncu.

Pelkas ise şartlar ne olursa olsun 'nin en iyi oyuncusu olacak. çok değişik bir oyuncu. Karşısında olan bek biraz dengesiz, biraz da yavaş ise hiçbir şansı yok.

ardı ardına goller buldu, arkasından da rölantiye girdi. Sıkıntı şu; ilk yarının son 10 ve ikinci yarının ilk 30 dakikasında bir gol bulmuş olsaydı, büyük problem başlayabilirdi.

Aslında çok ama çok önemli pozisyonlar bulmasına rağmen kaleciliğine her gün değer katan 'ın başarısı vardı. Konyaspor bu umut golünü bulamadı ve maç biterken de son noktayı koydu.

herkesin beklediğinin aksine deplasmanlarda iyi oynuyor. İyi oynamasa da kazanıyor ama evinde oynadığı maçlarda stres var.

Mesela dün gece, skor net, alınan üç puan var ve kendi önünde olan takımların hemen dibinde. yılların tecrübesi, onu, antipatisi nedeniyle önemli maçlara az veriyor.

Ama dün gece alnı öpülesi maç yönetti. Birçok kişi Pelkas'a yapılan 'Kırmızı mı?' diyor ama ben asla diyorum. Ve sevgili Fırat'ın dün performansına baktığımızda sadece bir şey söyleyebilirim, mükemmeldi.

SON DAKİKA