'da manşet oldu! İşte o ifadeler...

'de son dakika haberi... Sarı lacivertliler, uzun süren futbol kariyeri sonrası kaptanları 'nu Sport Direktör olarak futbolun başında getirdi. Geçmişte Inter'de oynadığı futbolla iz bırakan Emre Belözoğlu, 'da manşetlere taşındı. İşte detaylar... (Fotomac.com.tr | DIŞ HABERLER)

Fenerbahçe Haberleri Giriş Tarihi: 29 Ekim 2020 Perşembe 18:01 Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2020 Perşembe 18:01

Yıllar süren kariyerinin ardından Başakşehir'e giden ve futbol kariyerinin son senesinde yeniden sarı lacivertli formayı giyen , Sportif Direktör olarak kulübün başına geçmesinin ardından İtalyanlar bu durumu manşetlere taşıdı.

Haberde Emre Belözoğlu'nun 2001'den 2005'e kadar Inter'de oynadığı hatırlatılırken, tecrübeli futbol adamının artık bir 'patron' olduğu ifade edildi.

EMRE'NİN SÖZLERİNE YER VERİLDİ
Öte yandan Emre Belözoğlu'nun, "Her futbolcunun böyle bir hayatı olsun isterim. Hayalini kurduğu formayı giymek ve futbola onunla veda etmek. Bunun için çok mutlu ve gururluyum. Bu süreçte futbol takımının arkasında çok büyük bir yapının, cefakar bir yapının olduğuna şahit oldum. Seni, beni olmadan, biz olduğumuz bir sürecin içinde bulunmak istedim. O yüzden bugün buradayım. Fenerbahçeli insanların eve mutlu gitmelerini, mutlu uyanmalarını istiyoruz." sözlerine yer verildi.

"EŞİ BENZERİ GÖRÜLMEMİŞ MACERA"
Bununla beraber Emre Belözoğlu'nun Fenerbahçe'de futbolun patronu olmasına ilişkin haberin başladığında da "Emre Belözoğlu için eş benzeri görülmemiş macera: Fenerbahçe'nin yeni Sportif Direktörü oldu" denildi.

BİZE ULAŞIN