‘Hiçbir takımımızın hakkı ziyan olmaz’ - Son dakika Fenerbahçe haberleri - Fotomaç
27 Şubat 2020, Perşembe

‘Hiçbir takımımızın hakkı ziyan olmaz’

‘Hiçbir takımımızın hakkı ziyan olmaz’

Başkanı Ali Koç, önceki gün Spor'da çarpıcı açıklamalar yapmıştı. Federasyonu'nu da hedef alan Koç'un sözlerinin ardından dün Nihat Özdemir, açıklamada bulundu.

Federasyon Başkanı Nihat Özdemir, "Türkiye Federasyonu, Süper Lig için söylüyorum, 18 lig takımının bir federasyonudur. Türkiye'de oynanan tüm futbolun sorumlusudur. Futbol takımlarımızın hiçbir hakkı ziyan olmaz. Hepsi gerekli şekilde değerlendirilir ve kurullarımız o kararları verirler. Biz de federasyon yönetimi olarak bu kararları uygularız. Kurulumuz kendi içinde bütün müracaatları değerlendiriyor. Bağımsız olarak kararlarını veriyorlar ve biz de bu kararları uyguluyoruz" ifadelerini kullandı.

  1. 22.1.2020

‘Hiçbir takımımızın hakkı ziyan olmaz’ haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN