bitti! Yıldız oyuncunun menajeri 'da

'de ilk yarıyı 31 puanla 4. sırada tamamlayan 'de ikinci yarı öncesi çalışmaları sürüyor. Kosovalı golcüsü Vedat Muriqi'nin yanına takviye yaparak hücum hattını güçlendirmek isteyen Alman oyuncunun transferinde mutlu sona yakın. Yıldız oyuncunun sarı lacivertlilerin teklifini kabul ettiği ve menajerinin görüşmeleri yürütmek için 'a geldiği öğrenildi. İşte tüm detaylar... | Son dakika Fenerbahçe haberleri

Fenerbahçe Haberleri Giriş Tarihi: 14 Ocak 2020 Salı 22:17 Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2020 Çarşamba 07:50

'de ilk yarıyı 31 puanla 4. sırada tamamlayan Fenerbahçe'de ikinci yarı öncesi çalışmaları sürüyor. Kosovalı golcüsü Vedat Muriqi'nin yanına takviye yaparak hücum hattını güçlendirmek isteyen sarı lacivertliler Alman oyuncu'nun transferinde mutlu sona yakın. Yıldız oyuncunun sarı lacivertlilerin teklifini kabul ettiği ve menajerinin görüşmeleri yürütmek için İstanbul'a geldiği öğrenildi. İşte tüm detaylar... | Son dakika Fenerbahçe haberleri

Sarı-lacivertliler, harcama limiti konusunda TFF'ye başvurmuştu. Ancak Federasyon, Kanarya'nın isteğini reddetmişti. kadrosuna kattığı Simon Falette ile gelecek transferlerin lisansını çıkarmak için öncelikle kasaya girdi sağlayacak.

Sarı-lacivertliler, Miha Zajc ve 'dan önemli bir para bekliyor. Başkan ve kurmayları özellikle bu iki oyuncudan gelecek para ile transferin önünü açacak. Sarı-lacivertliler takımdan ayrılacak isimlerin gidişiyle birlikte de iyice rahatlayacak.

FALETTE BEKLEMEDE

Kanarya, sıcak paranın gelişi, maaş bütçesinin de rahatlamasıyla transferde harekat başlatacak. İlk olarak 'tan kadroya katılan Falette'nin lisansı çıkarılacak.

Sarı-lacivertliler ardından da ihtiyaç olan diğer bölgelere gerçekleştirecek. Burada öne çıkan isimler Ricardo Rodriguez ve Mergim Berisha. Milan'ın sol beki Rodriguez ana hedeflerden biri olacak.

RB Salzburg'un forveti Berisha için de girişimler hızlanacak. Alanyaspor'dan de bir diğer golcü adayı. Böylece nokta atışı takviyeler yapılacak.

BERISHA'NIN MENAJERİ İSTANBUL'DA

Mergim Berisha'nın menajerinin sarı-lacivertli yöneticilerle görüşmek için 'a geldiği iddia edildi. Çıkan haberlerde Berisha'nın teklifi kabul ettiği, görüşmelerin lisansların çıkıp çıkmayacağı üzerinden sürdüğü öğrenildi.

MAAŞ BÜTÇESİ RAHATLAYACAK

Kanarya; devre arasında maaş bütçesini rahatlatıyor. Adil Rami, , Zajc, Moses, , Jailson gibi isimlerle yollar ayrılınca maaş bütçesinde önemli bir boşluk açılacak. Bu da sarı-lacivertlilere transferde hareket kabiliyeti sağlayacak.

SON DAKİKA