'den 'ye !

'de flaş gelişmeleri yaşanmaya devam ediyor. Transfer çalışmalarını sürdüren, ligin 2. yarısına daha alternatifli ve güçlü bir kadro ile girmenin hesaplarını yapan Fenerbahçe'de flaş bir isim güneme geldi. 'in ilk yarısında 12 gol atan Senegalli forvetin sözleri, 'e alternatif arayan Fenerbahçe'ye mesaj olarak algılandı. İşte tüm detaylar ve gelişmeler… | Son dakika Fenerbahçe transfer haberleri

Fenerbahçe Haberleri Giriş Tarihi: 13 Ocak 2020 Pazartesi 23:34 Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2020 Salı 07:50

Fenerbahçe'de flaş gelişmeleri yaşanmaya devam ediyor. Transfer çalışmalarını sürdüren, ligin 2. yarısına daha alternatifli ve güçlü bir kadro ile girmenin hesaplarını yapan Fenerbahçe'de flaş bir isim güneme geldi. 'in ilk yarısında 12 gol atan Senegalli forvetin sözleri, Vedat Muriç'e alternatif arayan Fenerbahçe'ye mesaj olarak algılandı. İşte tüm detaylar ve gelişmeler… | Son dakika Fenerbahçe transfer haberleri

Kadrosuna ilk olarak Falette'yi katan 'nin listesinde yer alan Alanyasporlu , yeni maceralara açık olduğunu söyledi.

Kişisel Twitter hesabından açıklama yapan 34 yaşındaki forvet, kendisine atfedilen, ''dan ayrılmak gibi bir düşüncem yok' sözlerini söylemediğini vurgulayarak, "Ben bu sözleri söylemedim.

Kulübümle ilginç ve yapıcı bir toplantı yaptık ve ne yaptığımızı biliyoruz. Ben yeni maceralara açığım" ifadelerini kullandı.

MEVLÜT TAKASI GÜNDEMDE

Papiss Cisse'nin adı bir süredir Fenerbahçe ve ile anılıyor. Özellikle ikinci yarı için Vedat Muriç'e alternatif olacak bir golcü arayan Fenerbahçe'nin Senegalli oyuncu ile ilgilendiği ve Alanyaspor'a Mevlüt Erdinç takasını teklif edeceği belirtiliyordu.

Cisse'nin açıklaması sonrası bu transferde yeni gelişmelerin olabileceği ifade edildi. 'da 2. sezonunu yaşayan , iki sezonda çıktığı toplam 42 maçta 28 gol kaydetti.

SON DAKİKA