Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'tan Mehmetçik'e destek - Son dakika Fenerbahçe haberleri - Fotomaç
16 Ekim 2019, Çarşamba

Başkanı 'tan Mehmetçik'e destek

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'tan Mehmetçik'e destek

Başkanı , 'nin güney sınırlarında oluşturulmak istenen terör koridorunu yok etmek, bölgeye barış ve huzuru getirmek amacıyla yürütülen 'na destek verdi.

Ülker Stadı'nda erkek ve kadın voleybol takımları için düzenlenen medya gününde açıklamalarda bulunan Koç, şu an ülkedeki en önemli gündem maddesinin olduğunu belirterek, "Allah yar ve yardımcımız olsun. İnşallah en kısa zamanda hedeflerimize ulaşarak, ülkemizin menfaatleri doğrultusunda bu operasyon sonuçlanır" dedi. , operasyonun nedenini, önemini ve önceliklerini hepimizin, herkesin bildiğini de vurgulayarak, "Allah devletimize, askerimize ve silahlı kuvvetlerimize güç, kuvvet ve kudret versin" ifadelerini kullandı.

  1. 12.10.2019

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'tan Mehmetçik'e destek haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN