'de hazırlıklar start aldı

'de 2. sırada bulunan , 3 hafta sonunda liderlik koltuğunda oturan 'u ağırlayacağı mücadelenin hazırlıklarına başladı. Kanarya'nın antrenmanına milli takımlarda olan futbolcular katılmadı. Bu arada, maçında korkutan Gustavo dünkü idmanda yer aldı.

Fenerbahçe Haberleri Giriş Tarihi: 11 Eylül 2019 Çarşamba 01:48 Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2019 Çarşamba 08:00

Süper Lig'de 2. sırada bulunan , 3 hafta sonunda liderlik koltuğunda oturan 'u ağırlayacağı mücadelenin hazırlıklarına başladı. Kanarya'nın antrenmanına milli takımlarda olan futbolcular katılmadı. Bu arada, maçında korkutan Gustavo dünkü idmanda yer aldı.

TÜRKÇE'Yİ ÖĞRENSİNLER
Fenerbahçe'de teknik direktör , idmanlarda ve maçlarda taktiğin 3 farklı dilde anlatılmasından memnun değil. Deneyimli hoca, bunun için Türkçe eğitmeni tutulmasını istedi. Yanal en azından oyuncuların futbol terimlerini Türkçe anlayacak seviyeye gelmesini talep ediyor.

FENERBAHÇE GÜÇLENİYOR
Ersun Yanal'ın sert antrenmanları oyuncuları hem zorluyor hem de geliştiriyor. Başarılı teknik adamın göreve gelmesinin ardından sarı-lacivertli futbolcuların kas kütleleri arttı. Fenerbahçe böylece birinci dakikadan son düdüğe kadar sahada rakibini fizik gücüyle ezen bir takım haline geldi.

ÇOK ÇALIŞIN
Kanarya'da , , Sadık Çiftpınar, , henüz şans bulamayan isimler. Teknik direktör Ersun Yanal bu oyuncularla görüşerek "Çok çalışın. Zorlu bir sezonun henüz başındayız. Herkese ihtiyacım var," diyerek kendilerini hazır tutmalarını istedi.

BİLETE AKIN
Fenerbahçe'nin Alanyaspor maçı biletleri satışa sunuldu. Sarı-lacivertli taraftarlar, takımlarının liderliği geri almak için çıkacağı bu karşılaşmaya yakın ilgi gösteriyor. Kanarya, bu mücadeleyi kapalı gişe oynayacak.

BAŞKAN KOÇ ECA'YA GİRDİ
Ali Koç, Avrupa futbolunun zirve noktası olan ECA'nın (Avrupa Kulüpler Birliği) yönetimine girdi. Koç, İcra Kurulu'nda 'yi temsil edecek. geçtiğimiz yıllarda Galatasaray yöneticisi 'dan sonra yönetime seçilen ikinci Türk oldu.

BİZE ULAŞIN