Martin Skrtel’in acelesi yok - Son dakika Fenerbahçe haberleri - Fotomaç
21 Temmuz 2019, Pazar

’in acelesi yok

Martin Skrtel’in acelesi yok

ile sözleşmesi biten , şu ana kadar adının anıldığı kulüplerin hepsiyle (Fenerbahçe, ) görüştüğünü ancak son aşamaya gelemediklerini söyledi.

ile sözleşmesi biten , şu ana kadar adının anıldığı kulüplerin hepsiyle (Fenerbahçe, ) görüştüğünü ancak son aşamaya gelemediklerini söyledi. Slovak stoper, "Normalde anlaşabilirdim ama benim de önceliklerim var. Acele karar vermek istemiyorum" dedi.

EN DAYANIKLI FERDİ ÇIKTI
Futbolculara yapılan dayanıklılık testlerinin sonuçları belli oldu. En iyi veriler Ferdi Kadıoğlu'na ait. 19 yaşındaki orta saha geçen sezon sadece kupada 13 dakika oynamıştı. Yanal'ın hazırlık maçlarında Ferdi'ye şans verip, değerlendirmesi bekleniyor.

  1. 13.7.2019

Martin Skrtel’in acelesi yok haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN