Rıdvan Dilmen'den A Spor'a destek Ali Koç'a eleştiri – Fotomaç – 16 Eylül 2018
17 Şubat 2019, Pazar

'den A Spor'a destek 'a eleştiri

Rıdvan Dilmen'den A Spor'a destek Ali Koç'a eleştiri

, kulüp televizyonunda canlı yayında A Spor'u hedef gösteren Başkanı 'un tutumunu eleştirdi.

, - Yeni Malatyaspor maçı sonrası değerlendirmelerde bulundu. Beşiktaş'ın haberini kurum ismi vererek yalanlamasını eleştiren Dilmen, hafta içi FB Tv'deki canlı yayında A Spor'u hedef gösteren ve muhabirlere ambargo uygulayan Başkanı 'u da tenkit etti.

Rıdvan Dilmen, 'Geçenlerde Ali Bey, A Spor'la ilgili yaptı. O haberleri başka kanallar da yapmıştı. FB TV'de Ali Bey'i izledim. Ben o haberi başka yerlerde de görmüştüm. Bugün de Beşiktaş Kulübü benzer şeyi yaptı. Bu haber de her yerde vardı. Cımbızla çeker gibi biri Sabah diyor, Beşiktaş da NTV diyor. Olursa ne yapacağız Negredo, sabah Al Nasr'a gitti. Öyle olursa ne yapacağız' diye konuştu.

NE OLMUŞTU?

Kulüp televizyonu Fenerbahçe TV'deki "Camiaya Sesleniş" programında spor medyasından seçme gazetecilerle canlı yayında bir araya gelen Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, A Spor televizyonu ve Fotomaç gazetesinin Fenerbahçe muhabirlerine "ambargo" uygulayarak yayına kabul etmedi. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, gerekçesi olarak da A Spor internet sitesinde kulübüyle ilgili çıkan bazı haberleri gösterdi. Canlı yayında da ekrana yansıtılan bazı görüntülerle A Spor internet sitesini hedef gösterdi..

  1. 15.9.2018 22:59
  2. Güncelleme: 16.9.2018 02:06

Rıdvan Dilmen'den A Spor'a destek Ali Koç'a eleştiri haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN