3 altın kural – Fotomaç – 13 Temmuz 2017 ;
HEPSİ
  21 Kasım 2017, Salı

  3 altın kural

  3 altın kural

  Tecrübeli çalıştırıcı, oyuncularına, “Sahada kuvvetli olmalıyız... Hep ön tarafta bulunmalıyız. Temel savunma gerekliliklerinden asla vazgeçmemeliyiz” dedi.

  'de yeni sezon hazırlıkları sürerken, teknik direktör Aykut Kocaman oynatmak istediği sistemi takıma aşılamak için yoğun çaba harcıyor. İsviçre yolculuğu öncesi futbolcuları etrafına toplayan tecrübeli çalıştırıcı, başarıya ulaşmak için 3 önemli nokta olduğuna işaret etti. Yaklaşık 10 dakika süren mini toplantıda Kocaman'ın şu ifadeleri kullandığı belirlendi:

  1-GÜÇ İÇİN İYİ ÇALIŞMALIYIZ
  Sahada kuvvetli olmak ilk olmazsa olmazımız. Kendi seviyemizdeki ve üzerimizdeki takımlarla mücadele edebilmek için sahada güçlü durmak zorundayız. Tüm sezon kuvvetli bir Fenerbahçe izlettirmek istiyorsak, bu dönemi çok çalışarak geçirmeliyiz. Herkeste bu şevki görmek istiyorum.

  2-ÜÇÜNCÜ BÖLGEDE OYNAYACAĞIZ
  Her zaman ön tarafta olmalıyız. Fenerbahçe taraftarı hücum eden takımı seviyor. Bizim önceliğimiz taraftarımızı memnun etmek. Bu nedenle üçüncü bölgede daha fazla bulunan, üreten ve heyecan veren takım olmak zorundayız.

  3-DEFANSI AKSATMADAN HÜCUM
  Tüm bunları yaparken, temel savunma gerekliliklerinden vazgeçmeyeceğiz. Futbolda sahada yapılması gereken her şeyi en iyi şekilde göstermeliyiz... , bu 3 kuralı eksiksiz yerine getirmeleri halinde sonuçlardan bağımsız olarak işlerinin gereğini yapmış sayılacaklarını da kaydetti.
  1. 13 Temmuz 2017, Perşembe
  2. Güncelleme: 01:52

  3 altın kural haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.