Stoch resitali

F.Bahçe’nin 3 kez başka takımlara kiraladığı Slovak orta saha, 2 füze ile Grasshoppers’ı yere serdi. İlk golü Aatıf kaydetti.

Fenerbahçe Haberleri Giriş Tarihi: 19 Ağustos 2016 Cuma 02:05 Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2016 Cuma 16:19
'de 'un dönüşü muhteşem oldu. Yıllardır sarı-lacivertli takımda önce umut ardından hayal kırıklığı olan Slovak oyuncu dün yeni hocası Advocaat ile adeta yeniden doğdu. İkinci yarıda Aatıf'ın yerine oyuna giren Stoch, iki nefis golle Grasshoppers'ı yıktı ve Avrupa Ligi kapısını sonuna kadar araladı. Stoch, F.Bahçe formasıyla 2012'de attığı golle dünyada yılın en iyi golüne imza atmış ve yılın ödülüne layık görülmüştü. 26 yaşındaki orta saha, sarı-lacivertli formayla 39 maç (1572 gün) aradan sonra gol sevinci yaşadı. Karşılaşma sonrası konuşan Slovak futbolcu, "İnşallah takımda kalırım. Üç yıldır kiralık gidiyorum. Hiçbir zaman umudumu kaybetmedim. Hep çalıştım. Umarım o gün bugündür. Çalışmalarımın karşılığını almak istiyorum. 'de geçmişteki kötü zamanlarım da oldu ama hep iyi zamanlarımı hatırlıyorum" ifadesini kullandı.

HOCAMIZ BİR ŞEYLER KATTI
Kanarya'nın ilk golünü kaydeden Aatıf da F.Bahçe'de ilk, 'ye geldiğinden bu yana tüm kupalardaki 55. golünü kaydetti. (155 maçta). 30 yaşındaki Faslı orta saha, "Hocamız kısa sürede bize bir şeyler kattı. Sahada içinde birlik gösterdik ve kazandık" diye konuştu.

BİZE ULAŞIN