Takım olamadık

F.Bahçe’nin Portekizli yıldızından Başakşehir maçının ardından şok açıklama... Nani, “Sorun bugünün sorunu değil. Sezon başında takım olamadık” dedi

Fenerbahçe Haberleri Giriş Tarihi: 10 Mayıs 2016 Salı 00:58 Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2016 Salı 03:34
Sarı-lacivertli takımın Portekizli yıldızı , Başakşehir yenilgisinin ardından yaptığı açıklamada bu sezon takım olmakta geç kaldıklarını belirtti. Nani'nin sözleri itiraf olarak değerlendirildi. Unutmak isteyecekleri bir gece yaşadıklarını belirterek sözlerine başlayan Nani, ''Şampiyonluk yarışına devam etmek için kazanmak zorundaydık. Bugün en iyi oyunumuzu sergileyemedik. Kalemizde iki gol gördük. Sonrasında pozisyonlar da bulduk ama olmadı. Önümüzde iki maç daha var. Neler olacağını bekleyip göreceğiz" dedi.

"BİRAZ GEÇ KALDIK"
Yaşanan problemin bugünle alakalı olmadığını söyleyen tecrübeli futbolcu, ''Bence yaşadığımız sorun bugünün sorunu değil. Biz sezon başında ve ortasında son maçlardaki gibi değildik. Takım değildik. Son maçlarda bunu başardık. Ama geç kaldık'' şeklinde konuştu. 'deki geleceği hakkında da konuşan yıldız futbolcu, ''Şu anda transfer düşünmüyorum. Önümüzdeki iki maç dışında hiçbir şey düşünmüyorum'' diyerek sözlerini noktaladı.
BİZE ULAŞIN