Beşiktaş neden korkuyor? – Fotomaç – 04 Mayıs 2016 ;
HEPSİ
  15 Aralık 2017, Cuma
  Beşiktaş neden korkuyor?

  Sarı-lacivertli yöneticiler, “Biz, ‘G.Saray maçı ’a verecek’ diye bir şey mi söyledik! Sayın Çebi bunu nereden çıkarıyor? Korkusu mu var? Kimse ortalığı karıştırmasın. Bunlar ayıp şeyler. Hiç yakışmıyor” dediler

  Belki de şampiyonu belirleyecek olan pazar günkü Galatasaray- Beşiktaş derbisi öncesi, karşılıklı demeçler ortamı iyice ısıtmaya başladı. F.Bahçe, derbide Beşiktaş'ın Galatasaray'a yenilmesini umut ederken sarı-lacivertli kulübün yöneticisi Mahmut Uslu cumartesi günü "İnşallah G.Saray, F.Bahçe'yi şampiyon yapar" diye konuştu. Bu sözlerin ardından Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, F.Bahçe'nin 'algı operasyonu' yaptığını ileri sürerek "F.Bahçe kanadından, G.Saray sanki maçı bize bilerek verecek gibi bir algı operasyonu yapılıyor. G.Saray kazanmak için oynayacak. F.Bahçeliler aksini düşünüyorsa bu söylemlerin altında ezilirler" dedi.


  Çebi'nin bu sözleri Fenerbahçe cephesinin tepkisini çekmekte gecikmedi. Sarı-lacivertli yöneticiler, bu tür spekülasyonlara geçit verilmemesi gerektiğini belirterek şunları söylediler: " neden korkuyor anlamıyoruz. Biz hiçbir yerde, hiçbir zaman, hiçbir şekilde 'G.Saray maçı Beşiktaş'a verecek' demedik. Sayın Çebi bunları nereden çıkarıyor? Yoksa bir korkusu mu var? Kimse ortalığı karıştırmasın. Kimsenin algı operasyonu filan yaptığı yok. Bunlar ayıp şeyler. Hiç yakışmıyor. Herkes kendi işine baksın. Bizim kimsenin yardımına, desteğine ihtiyacımız yok. Biz sadece kendi maçlarımızı kazanmaya bakarız, o kadar. Biz asılsız dedikodularla ilgilenmiyoruz."
  1. 04 Mayıs 2016, Çarşamba
  2. Güncelleme: 02:14

  Beşiktaş neden korkuyor? haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  BİZE ULAŞIN