Kaptan kutsaldır – Fotomaç – 18 Kasım 2014 ;
HEPSİ
  16 Aralık 2017, Cumartesi

  Kaptan kutsaldır

  Kaptan kutsaldır

  Uslu, hiçbir kupanın insanın eşinden, annesinden, kızından önemli olmadığını söyledi. Tecrübeli yönetici "Milli takım kaptanı yalnız bırakılamaz, inadına sahip çıkacağız" dedi

  Basın Sözcüsü Uslu, Volkan Demirel'e edilen küfürlerin kabul edilemez olduğunu belirtti. Uslu "Hiçbir kupa, galibiyet, hiçbir başarı insanın eşinden, annesinden, kızından önemli değildir. Milli takım kaptanı ve emekçisi yalnız bırakılamayacak kadar kutsaldır" yorumunu yaptı. Tecrübeli idareci sözlerini şöyle sürdürdü: "Bu işlerim lamı-cimi yok. Devlet bu işe el koymazsa bu işler çözülmez. Daha önce de söyledik. 'ın maçlarında bütün branşlarda bunlar oluyor. Her şeyin altından Emre ile Volkan çıkıyor deniliyor. Bunlar külliyen yalan. Basın üzerinden iki futbolcumuza baskı yapılıyor. Algı operasyonu yürütülüyor. Bu tip şeyler yanlıştır. Biz inadına onlara sahip çıkacağız. Onlar Fenerbahçe camianın evlatları."
  1. 18 Kasım 2014, Salı
  2. Güncelleme: 02:05

  Kaptan kutsaldır haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  BİZE ULAŞIN