Yıldırım: Pişman değiliz – Fotomaç – 16 Kasım 2014 ;
HEPSİ
  14 Aralık 2017, Perşembe

  Yıldırım: Pişman değiliz

  Yıldırım: Pişman değiliz

  Kulübü'nün "Hedef 1 Milyon Üye" projesi doğrultusunda düzenlenen toplantıda, Fenerbahçe Kart sahibi 400 taraftar, kulüp başkanı ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi.

  Tesisleri'nde gerçekleştirilen toplantıya başkan Yıldırım'ın yanı sıra, kulüp genel sekreteri ve basın sözcüsü Mahmut Uslu, asbaşkanlar Nihat Özbağı ve Turhan Şahin ile yönetim kurulu üyeleri Selim Kosif, Metin Doğan ve Selim Sapan katıldı.

  Kulübün internet sitesinden yapılan açıklamaya göre, toplantıya katılan taraftarlardan 247'si, proje kapsamında kulübe üye oldu.

  Taraftarlara, proje, şubeler, tesisleşme, sportif ve mali konular hakkında bilgiler veren Yıldırım, amatör şubelere devletin hiçbir katkısının bulunmadığını anlatarak, şu ifadeleri kullandı:

  Pişman değiliz

  "Amatör şubelere devletin hiçbir katkısı yok. Fenerbahçe Kulübü'nün bu amatör branşlarda her yıl harcadığı parada, asgari 20-25 milyon dolar açığı vardır ve bu para 10 senede 250 milyondur. Yani 10 senede biz bu yatırımları yapmamış olsaydık, amatör şubelerle ilgili, bizim kulübün hiçbir borcu yoktu. Ama hepimiz spor gelişimine katkıda bulunmak için hepinizin isteği ve bizlerinde isteği doğrultusunda bu yatırımları yaptık. Bundan da pişman değiliz. Ama buna bir çözüm getirilmesi lazım."
  1. 16 Kasım 2014, Pazar
  2. Güncelleme: 21:04

  Yıldırım: Pişman değiliz haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  BİZE ULAŞIN