Karar bozuldu – Fotomaç – 14 Kasım 2014 ;
HEPSİ
  17 Aralık 2017, Pazar

  Karar bozuldu

  Karar bozuldu

  Şike Davası'nda flaş gelişme! İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi, Yargıtay'ın Mosturoğlu'nun da aralarında bulunduğu 31 sanık hakkındaki 'bozma' hükmüne uyulmasına karar verdi

  İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi, Yargıtay 5. Ceza Dairesi'nin "Futbolda şike" davasına ilişkin 31 sanık hakkındaki bozma hükmüne uyulmasını kararlaştırdı. Bozma kararının ardından başlayan yargılamanın ilk duruşmasına Olgun Peker ile eski yöneticisi Haldun Şenman ile ilk yargılamada suçtan zarar gördükleri gerekçesi ile katılma talepleri kabul edilen Kulübü, Kulübü Derneği ve TFF'nin avukatları katıldı. Diğer 29 sanık ise gelmedi. OLGUN Peker, duruşmanın öğleden sonraki bölümünde endeskopi yaptıracağını belirterek mahkemeden izin alarak duruşmadan ayrıldı. Duruşma 13 Şubat'a ertelendi.

  Diğer dava ile birleşsin
  Şekip Mosturoğlu'nun avukatı Naim Karakaya, bozma kararının ardından 31 kişi yönünden yeniden ele alınan dava ile 'ın da arasında bulunduğu 6 kişi hakkındaki yeniden yargılama davası ile birleştirilmesini istedi. Talep reddedildi. İbrahim Akın'ın avukatı, bozma kararına uyulmasının ardından yapılacak yargılamada delillerin yeniden değerlendirilmesini talep etti.
  1. 14 Kasım 2014, Cuma
  2. Güncelleme: 02:04

  Karar bozuldu haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  BİZE ULAŞIN