Kulübümüzün kayıt tutma uygulaması... – Fotomaç – 11 Kasım 2014 ;
HEPSİ
  15 Aralık 2017, Cuma

  Kulübümüzün kayıt tutma uygulaması...

  Kulübümüzün kayıt tutma uygulaması...

  , bugün bazı yayın organlarında çıkan "telekulak" haberlerine açıklık getirdi.

  Kulübün resmi sitesinden yapılan açıklamaya şöyle:

  Bugünkü Sözcü Gazetesi'nde "Fener'in kulağı var" ve AMK gazetesinde yer alan "Biri Fener'i Dinliyor" başlıklarıyla yer alan haberler gerçek değildir.

  Kulübümüzün Samandıra Can Bartu Tesisleri'nde ya da diğer tesislerimizde, haberlerde bahsedildiği gibi kayıt tutma uygulaması bulunmamaktadır.

  Samandıra Can Bartu Tesislerimizin güvenlik faaliyetleri özel bir firmaya verilmiş olup, iki güvenlik görevlisi arasında geçen, Samandıra'daki tesis yöneticilerine yönelik hakaret konuşmaları, güvenlik görevlilerinden biri tarafından telefona kayıt edilerek şirket sorumlularına bildirilmiştir. Güvenlik şirketi, basınla da yakın ilişkisi bulunan ve Samandıra'daki gelişmeleri basına aktaran bu kişiyi görevinden almıştır.

  Tamamıyla kulübümüzün dahli dışında gerçekleşen bu olayı, farklı bir şekilde lanse ederek, manipülasyon amacı taşıyan bu iki gazete, haber kaynakları olan bu kişinin görevinden alınmasından dolayı kulübümüze iftira atarak kamuoyunu aldatıcı haber yapmaktadırlar.

  Kamuoyunun bilgisine sunarız.

  FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ

  1. 11 Kasım 2014, Salı
  2. Güncelleme: 18:57
  Etiketler:

  Kulübümüzün kayıt tutma uygulaması... haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  BİZE ULAŞIN