Çok Naziğim – Fotomaç – 07 Kasım 2014 ;
HEPSİ
  13 Aralık 2017, Çarşamba

  Çok Naziğim

  Çok Naziğim

  Beşiktaşlılar "Hakem bize 'Git başımdan' derken, Emre'ye 'Emrecim' şeklinde hitap etti" şikayetinde bulundu. F.Bahçe kaptanı, bunun nedenini Fotomaç'a açıkladı: "Kimse bilmez ama ben hakemlerle her zaman böyle konuşurum. 'Canım hocam, güzel hocam' diye seslenirim. Konuşmalarıma dikkat ettim, onlara her zaman büyük saygı duydum"

  F.Bahçe kaptanı , FOTOMAÇ'a çok özel açıklamalar yaptı. Tecrübeli futbolcu, son dönemlerde adeta "üzerine yapışan" konularda içini dökme fırsatı buldu. Emre'ye ilk önce yanıtı en çok merak edilen soruyu sorduk; 'Emrecim' hitabını anlatmasını istedik. "Neden derbisinin hakemi , Beşiktaşlı futbolculara (onların iddiası) 'Git başımdan' derken, sana 'Emrecim' diye seslendi hep" dedik. Yanıtı, "Kimse bilmez ama ben hakemlerle hep böyle konuşurum. 'Canım hocam, güzel hocam' diye seslenirim hep... Hakemlere her zaman saygı duydum. Saha içerisinde onlarla konuşmama hep dikkat ederim" şeklinde oldu.

  2 HAFTA SAKAT SAKAT OYNADIM
  Emre, saha içindeki sinirli hareketleri ve agresifliği konusuna da açıklık getirdi. Kaptan, bunun nedenini "Ağır sorumluluk" diye özetledi. Ardından şu ifadeleri kullandı: "Sahada çok sinirli ve agresif olduğum söyleniyor. Ama şu unutulmasın ki bu takımın sorumluluğu benim omuzlarımda. Mesela iki haftadır sakat sakat oynuyorum. Çünkü takımın durumu iyi değildi, maçlar çok zordu. Bu dönemde takımımı yalnız bırakamazdım. Şimdi herkes, 'Emre artık yaşlandı, sık sakatlanıyor' diyor. Ama alakası yok. Sırf sorumluluk aldığım, takımı yalnız bırakmak istemediğim için sakatlığımın geçmesini beklemedim. İki hafta dinlensem hiçbir şeyim kalmaz."

  EMRE BOL
  1. 07 Kasım 2014, Cuma
  2. Güncelleme: 02:32

  Çok Naziğim haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  BİZE ULAŞIN