Devlet müdahale etmezse biz ederiz – Fotomaç – 05 Kasım 2014 ;
HEPSİ
  17 Aralık 2017, Pazar

  Devlet müdahale etmezse biz ederiz

  Devlet müdahale etmezse biz ederiz

  F.Bahçe yönetimi, ' maçı sonrasındaki yayınların suç teşkil eden eylem ve söylemlere dönüşmesi üzerine' sert bir bildiri yayınladı

  F.Bahçe, derbisi sonrası yapılan yayınlar üzerine dün çok sert ifadelele resmi siteden bir duyuru yayınladı. "Seviyesiz yayın ve programların suç teşkil eden eylem ve söylemlere dönüşmesi üzerine bu bildiri zorunlu hale gelmiştir" denilen açıklamada isim vermeden bazı programları eleştirildi.

  Virüs gibiler İşte
  F.Bahçe'nin resmi sitesinden yayınlanan bildiri: "Türk futboluna bir virüs gibi yerleşmiş olan bu grubun bir taraftan milyon dolarlar kazanırken diğer taraftan acılar ve zorluklar içinde geçimini sağlayan taraftarları birbirine karşı kıştırtarak Türk futbolunda yarattıkları kaostan beslenmesine devletimizin yetkili organlarının bir an evvel müdahale etmesi Türk futbolu adına yapılacak en büyük hizmettir. Bu tür seviyesizliklerin devam etmesi halinde kulübümüz kendi yayın organlarını kullanarak çok sert ve kararlı tepkiler vermekten kaçınmayacaktır."
  1. 05 Kasım 2014, Çarşamba
  2. Güncelleme: 02:16

  Devlet müdahale etmezse biz ederiz haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  BİZE ULAŞIN