Kıraç'tan yeni şampiyonluk marşı - Son dakika Fenerbahçe haberleri - Fotomaç
23 Eylül 2019, Pazartesi

'tan yeni şampiyonluk marşı

Kıraç'tan yeni şampiyonluk marşı

100. Yıl Marşı'nı yazan 'ın yeni 'şampiyonluk marşı' da hazır. Gülben Ergen de için bir şarkı besteledi

'ye 100. Yıl Marşı'nı yazan , sarı-lacivertlilerin gelmesi muhtemel yeni şampiyonluğu için de boş durmadı. Kıraç'ın hazırladığı şampiyonluk marşının tamamen hazır olduğu, yeni marşın Fenerbahçe şampiyonluğunu ilan ettikten sonra ilk kez FB TV'den yayımlanacağı bildirildi.

Albüm yapacaklar
Öte yandan Kıraç dışında diğer Fenerbahçeli sanatçılar; Gülben Ergen, Petek Dinçöz, Hande Yener, Doğuş, Burak Kut ve Tuğba Ekinci gibi daha pek çok ismin Fenerbahçe için şarkı yaptığı ve bunları sarılacivertli kulübe hediye etmek istedikleri bildirildi. Yönetimin ise şampiyonluk sonrasında bu şarkılarından hepsinden oluşan bir albümü yayınlatma konusunda düşüncesinin olduğu da bildirildi. Albüm fikri hayata geçerse, bunun satışından ciddi bir gelir elde edilmesi hedefleniyor.
  1. 31.3.2014

Kıraç'tan yeni şampiyonluk marşı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN