Bir ben mi kaldım! - Son dakika Fenerbahçe haberleri - Fotomaç
20 Eylül 2019, Cuma

Bir ben mi kaldım!

Bir ben mi kaldım!

, Trabzon maçında koşarak içeri kaçmasıyla ilgili olarak, "Orada olan her şey içinde bir ben mi kaldım" dedi

Teknik Direktörü , Erciyes maçı sonrasında basın toplantısında ilginç açıklamalar yaptı. İşte Yanal'ın konuşmalarından satır başları: Kazandığımız için oldukça mutluyuz. Devrede yarattığımız puan farkını tekrar sağlamak ve öne geçmek niyetindeydik. Goller kaçırdık. Sow'un kaçırdığı gollerden sonraki üzüntüsü ve üzerinde yarattığı gerginliği, soyunma odasında paylaştık. Sow yine gollerine devam edecek. Bugün sonucu alamadı. Biz de ona destek olduk. O bizim için önemli bir oyuncu. Fena hareketlerin ve yaralayıcı hareketlerin bizim takımın başına gelmesinden dolayı üzüntü içindeyiz. İki hafta önce Gosso'nun hayati bir şekilde yaralayıcı hareketi var. Bugün maalesef Mandjeck'in Emre'ye yaptığı bir hareket var. Yanal, Trabzon maçında olaylar sonrası soyunma odasına doğru koşmasıyla ilgili gelen soruya ise şu yanıtı verdi: "Polemik yapılacak güzel bir malzeme. Herkes bu malzemeyi işliyor. Siz bu girişi konu yaptınız, ben bunu hiç değerlendirmiyorum bile. Orada bulunan herşey içinde bir ben mi kaldım? Cesaretin nerede olduğu öyle şeylerle ölçülmez."
  1. 17.3.2014

Bir ben mi kaldım! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN