G.Saray'ın her işi bizi ilgilendirir - Son dakika Fenerbahçe haberleri - Fotomaç
24 Ağustos 2019, Cumartesi

G.Saray'ın her işi bizi ilgilendirir

G.Saray'ın her işi bizi ilgilendirir

"Onlarda öyle bir kültür oluştu ki, her söze '... ama ' diye başlanıyor. Bizim iç işlerimize karışana kadar onların işleri bizi asla ilgilendirmezdi. Ama şimdi ilgilendirir. Hadlerini aşmamalılar"

'nin basketboldan sorumlu asbaşkanı , son dönemde 'la yaşadıkları polemikler ve demeç savaşlarıyla ilgili FB TV'ye açıklamalarda bulundu. Galatasaraylı profesyonellerin yöneticileri yanlış yönlendirdiğini belirten Özsoy, kendileri ile ilgili her şeye "... ama Fenerbahçe" diye başladıklarını, bu durumun Fenerbahçe'nin büyüklüğünden kaynaklandığını söyledi. İşte Özsoy'un açıklamalarından öne çıkanlar:

Hawkins'i bizden bildiler
" Profesyoneller yönetimlerini yanlış bilgilendiriyor; kendi yanlışları ortaya çıkmasın diye. Oyuncuyu kaptırıyorlar, içler acısı bir durum var burada. Kontratta bir eksiklik yapılmış. 'Yanlış yaptık' dersin olur biter, ancak bu denilmiyor. Sonra da internet sitelerine oldukça acayip bir yazı koyuyorlar. Yanlış yapıyorlar, yanlışlarını bile dürüstçe söylemiyorlar. Basketçileri Hawkins'in doping olayını bile bize bağlamak istediler. 'Doping sonuçları çıkmadan önce Fenerbahçeli yöneticilerin haberi vardı' deniliyor. Bakın biz bu açıklamaları dün (önceki gün) yapabilirdik ama onların bir Avrupa maçı vardı. Bizim kültürümüzde önce ülke menfaatleri gelir. Dün aldıkları yenilgi buna bağlanabilirdi. Bizim iç işlerimize karışana kadar onların işleri de bizi ilgilendirmezdi. Ama şimdi ilgilendirir. Hadlerini aşmamalılar."

Bizi zorla konuşturuyorlar
Sadece kendi işleriyle ilgili konuşmayı prensip edindiklerini belirten Semih Özsoy, "Ama ister istemez bizi böyle platformlara çekiyorlar" diyerek Galatasaraylı yetkilileri suçladı.

  1. 15.2.2013

G.Saray'ın her işi bizi ilgilendirir haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN