Nuri Şahin'e açık çek! - Son dakika Fenerbahçe haberleri - Fotomaç
05 Temmuz 2020, Pazar

'e açık çek!

Nuri Şahin'e açık çek!

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım gözünü Dortmund’un süper yıldızı ’e dikti.

Doğuştan Fenerbahçeli olan 'in sözleşmesinde yer alan '6 milyon euro'ya serbest kalır maddesinin Yıldırım'ı harekete geçirdiği bildirildi.

Nuri Şahin'in sözleşmesinde yer alan maddeyle ilgili avukatlara talimat veren Yıldırım'ın bunun yanı sıra Nuri Şahin'i ikna etmek için Fenerbahçe Kırşehirliler Derneği Başkanı olan diş hekimi Abdullah Çelik'ten ve Almanya Fenerbahçeliler derneği Başkanı Mustafa Çömlek'ten de yardım istediği iddia edildi.

Çelik'in, Kırşehir'de bulunan Nuri Şahin'in aile büyükleriyle temas kurup Nuri'yi Türkiye'ye gelmesi için ikna turları düzenlediği iddia edildi. Çömlek'in de Hamburg'dan Dortmund'a geçerek Nuri ile ilgili bir iki kez görüştüğü bildirildi.

Nuri Şahin'in ise şu anda Türkiye'ye gelmek gibi bir niyetinin olmadığı özellikle yaptığı görüşmelerde Milano'da yaşamak istediğini söylediği bildirildi. Yıldırım'ın ise aracılar vasıtasıyla Nuri'ye, "Bonservisini sorun etmesin. Parayı da. Ona Avrupa'da kazanacağından çok daha fazlasını vereceğim" dediği bildirildi.

  1. 13.04.2011
  2. Güncelleme: 13.04.2011 13:38

Nuri Şahin'e açık çek! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
FOTOMAÇ GÜNDEM
Sitene Ekle
SON DAKİKA