"Derbide kafam ikiye bölündü" - Son dakika Fenerbahçe haberleri - Fotomaç
16 Temmuz 2019, Salı

"Derbide kafam ikiye bölündü"

"Derbide kafam ikiye bölündü"

'nin Brezilyalı futbolcusu , internetteki resmi sitesinde Portekizce yazdığı yazısında, ''Beşiktaş maçında kafam, eşim ve Fenerbahçe diye ikiye bölündü'' dedi. Alex, eşinin geçen hafta boyunca karın ağrısı çektiğini, ancak bundan çok endişe duymadıklarını belirterek, şu açıklamayı yaptı:

''Fakat pazar günü ağrıları arttı ve doktora gitti. Büyük bir enfeksiyon tespit edildi ve Laparoskopi yapılmasına karar verildi. Bunların hepsini maçtan önce biliyordum ve en iyi şekilde maça konsantre olmam için yeterli zamanım vardı. Evde her şey iyiydi ve sadece maça konsantre oluyordum. Ancak öğleden sonra eşimin ameliyat olması gerektiği haberi geldi. Gerçekten bu iki şeye birden tahammül etmeyi başaramadım. Bir tarafta önemli bir maç, diğer yanda ameliyat odasındaki eşim. Ve ben hiçbir şey bilmiyordum. Stada kafam tamamen bölünmüş olarak gittim.''

Fenerbahçeli Alex, kendisi için ''oldukça zor geçen 78 dakikadan sonra'' Beşiktaş ile berabere kaldıklarını ve 2 puan kaybettiklerini yazdı.

Eşinin hastaneden çıktığını ve evde olduğunu bildiren Alex, ''Kulüp içindeki işim devam ediyor. Evde ise sadece eşimin en kısa zamanda iyileşmesine ve güçlenmesine yardım etmeye çalışıyorum'' dedi.  1. 24.09.2010
  2. Güncelleme: 24.09.2010 15:34

"Derbide kafam ikiye bölündü" haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN