Fenerbahçe onun peşinde

News Of The World gazetesi Fenerbahçe'nin İtalyan hocayla görüştüğünü iddia etti. İngiltere Milli Takımı'nda son günlerini yaşayan Capello ile üç kulüp daha ilgileniyor

Fenerbahçe Haberleri Giriş Tarihi: 20 Haziran 2010 Pazar 23:54 Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2010 Pazartesi 01:42
Fenerbahçe'nin, dünyanın en iyi birkaç teknik direktöründen biri olan Fabio Capello ile yakın temas halinde olduğu ortaya çıktı. Daum ile resmen yollarını ayırması artık an meselesi olan Fenerbahçe, Capello harekatını son derece gizli tutmasına rağmen bu müthiş girişim sonunda medyaya yansıdı. İngiltere'nin News Of The World gazetesinin haberine göre, İngiltere Milli Takımı'nın başında olan ancak Dünya Kupası'nda 2 maçta 2 puan alınca hedef adam haline gelen Capello, eğer çarşamba günkü Slovenya maçı sonrası 2. turu göremezse görevden alınacak.

Müthiş iddiaya göre İtalyan teknik adam işlerin iyi gitmesi durumunda bile Dünya Kupası sonrası istifa edecek. İşte bu noktadan sonra ise tüm dünya, Fenerbahçe ile Capello'nun ismini birlikte anmaya başlayacak. Çünkü İngilizler'e göre, Fenerbahçe bir süre önce Capello ile gizlice görüştü. Buluşmanın olumlu geçtiği bildirilirken, 64 yaşındaki çalıştırıcının yeni sezonda Fenerbahçe'nin teknik patronu olmasının sürpriz sayılmaması gerektiği vurgulandı. Fabio Capello ile Fenerbahçe dışında Liverpool, Juventus ve Milan gibi devlerin de ilgilendiği ifade ediliyor.

BİZE ULAŞIN