Fener'den teklif aldık

Fenerbahçeliler sıkı durun! Yıllardır milyonlarca sarı-lacivertli taraftarın hayallerini süsleyen süper sambacı Adriano'nun menajeri, İtalya'nın La Roma 24 kanalına şu açıklamayı yaptı: F.Bahçe'den resmi teklif aldık

Fenerbahçe Haberleri Giriş Tarihi: 26 Mayıs 2010 Çarşamba 22:38 Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2010 Perşembe 16:01
Yıllar önce Alex De Souza'yı ve Roberto Carlos'u alarak transferdeki en büyük iki rüyasını gerçekleştiren Fenerbahçe, üçüncü hayaline de kavuşacak gibi görünüyor. Sarı-lacivertli ekibin yıllardır gündeminde yer alan ancak çeşitli nedenlerden dolayı bir türlü transferi gerçekleşmeyen Brezilyalı süper star Adriano'nun, geçtiğimiz günlerde Fenerbahçe'den resmi teklif aldığı ortaya çıktı.
F.Bahçe'nin gizlilik içinde sürdürmeye çalıştığı müthiş transfer harekatını kamuoyuna duyuran isim ise Adriano'nun menajeri Gilmar Rinaldi oldu.

GÜNÜN TRANSFER BOMBALARI

İtalya'nın La Roma 24 kanalına konuşan Rinaldi, söylendiği gibi, Adriano'nun Roma'nın gündeminde olmadığını belirtirken, Türkiye'den F.Bahçe ve İtalya'dan da Napoli ile Genoa'dan resmi teklif aldıklarını açıkladı. Rinaldi, 28 yaşındaki Adriano'nun Brezilya'da yeterince para kazanamadığı için Avrupa'ya döneceğini söyledi. Fotomaç'ın görüştüğü İtalyan gazeteciler ise "F.Bahçe'nin yapacağı teklif eminiz, Napoli ve Genoa'nınkinden daha cazip olacaktır" görüşünde birleşti.

Bu arada İtalyan La Republica gazetesi, Adriano'nun kendini hala çok iyi hissettiği için Roma'nın teklifini F.Bahçe ve Katar'dan gelen tekliften daha düşük olmasına rağmen kabul edeceğini iddia etti.

BİZE ULAŞIN