Görüşme bugün saat 19:00’da!

Fenerbahçe’nin ‘yalanladığı’ Dentinho haberiyle ilgili Brezilya basınının tamamı ağız birliği etmişçesine bir haberi sayfalarına taşıdı.

Fenerbahçe Haberleri Giriş Tarihi: 28 Ocak 2010 Perşembe 12:08 Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2010 Perşembe 12:38
Radyo kanalları ve TV'lerdeki spor programları, Dentinho için F.Bahçeli yöneticilerle Corinthians Başkanı Andre Sanchez'in bugün masaya oturacağını iddia edildi.

R7, Abril, Estadao, O Diario do Norte do Parana, Lancenet, UOL Esporte, Terra Brasil ve Globo Esporte, F.Bahçeli yöneticilerin bugün öğlen saatlerinde (Tahminen Brezilya saatiyle 13:00, Türkiye saatiyle 19:00) Dentinho'nun transferi için pazarlık yapacaklarını duyurdu. Dentinho, bu transfer görüşmesi öncesinde "Ben Libertadores oynayacağım. Burada kendimi iyi hissediyorum, Ronaldo ve Roberto Carlos ile deneyim kazanıyorum" dedi.

Teknik direktörü Mano Menezes ise "Ben bu kulübün bir çalışanıyım, değil mi? Eğer yöneticiler ailemden bir kişinin bizden ayrılmasını isterse bu bana zor gelir ama onlara da saygı duymam gerekir" dedi. Menezes, Dentinho'nun F.Bahçe'ye gidişini istemeyerek de onayladığını açıkladı.

Bu arada F.Bahçeli yöneticilerle Corinthians'lı yöneticilerin öğle yemeğinde Sao Paulo'nun en lüks oteli olan Inter Continental'da bir araya gelecekleri de iddia edildi.

FOTOMAC.COM.TR-DIŞ HABERLER

TÜRKİYE'YE GELEN EN İYİ YABANCI FUTBOLCULAR İÇİN TIKLAYIN

ESKİDEN TÜRKİYE'DEYDİLER ŞİMDİ NEREDELER? TIKLA-ÖĞREN


ELDE PATLAYAN TRANSFERLERİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

FENERBAHÇELİ ÜNLÜLER İÇİN TIKLAYINIZ


GALATASARAYLI ÜNLÜLER İÇİN TIKLAYINIZ

BİZE ULAŞIN