"Büyük bir dejenerasyon yaşıyoruz" – Fotomaç – 17 Kasım 2014 ;
HEPSİ
  16 Aralık 2017, Cumartesi

  "Büyük bir dejenerasyon yaşıyoruz"

  "Büyük bir dejenerasyon yaşıyoruz"

  Başkanı Mesut Hoşcan, "Futbolda büyük bir dejenerasyon yaşıyoruz. 3 Temmuz sürecinden sonra hala değiştiremediğimiz ve iyileştirmeye çalıştığımız ama başaramadığımız bir kötü gidiş var" dedi.

  Kulüpler Birliği Vakfı Başkan Yardımcısı da olan Hoşcan, Eskişehirsporlu Profesyonel Futbolcular Dayanışma Derneği'nin 2. Olağan Genel Kurulu'nda yaptığı konuşmada, futbolun çok bir sektör haline geldiğini ve bu yüzden söz konusu alana bakış açısının da değiştiğini kaydetti.

  Geçmişte futbolda küfür ve kötü tezahüratın olmadığını vurgulayan Hoşcan, şöyle konuştu:

  "Taraftar hiçbir zaman futbolcusuna, teknik ekibine ve yöneticisine küfretmezdi. Futbolda büyük bir dejenerasyon yaşıyoruz. 3 Temmuz sürecinden sonra hala değiştiremediğimiz ve iyileştirmeye çalıştığımız ama başaramadığımız bir kötü gidiş var. , skora endeksli bir yapı haline geldi."

  Hoşcan, futbolda bir yere gelinmesi için özveri gösterilmesi gerektiğine değinerek, 'un geleceği için gereksiz çekişmelerden vazgeçilmesini istediklerini bildirdi.
  1. 17 Kasım 2014, Pazartesi
  2. Güncelleme: 16:48
  Etiketler:

  "Büyük bir dejenerasyon yaşıyoruz" haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  BİZE ULAŞIN