gelse...

’la ilk maçına çıkacak olan , “ değil gelse yenmemiz lazım kim gelirse gelsin” diye iddialı konuştu.

BB Erzurumspor Haberleri Giriş Tarihi: 03 Nisan 2021 Cumartesi 06:50

'de 6 maçtır kazanamayan , yönetiminde maçıyla bu hasretini dindirmek istiyor. karşısında takımının başında ilk maçına çıkacak olan Vural, 3 puan iddiasını verdiği örneğiyle ortaya koydu. Vural, "Konyaspor değil Real Madrid gelse yenmemiz lazım kim gelirse gelsin. A.Gücü 'ı yeniyor peşine G.Birliği 'yi yenebiliyor. Sonuç olarak sonuncunun birinciyi yendiği bir lig oynanıyor" dedi.

10 MAÇTA 30 PUAN
'ın 10 maç içerisinde 6 maçtan galip ayrılmazsa başının belaya gireceğini ifade eden Vural, "Erzurumspor şimdi 10 maçta 6 maç kazanmazsa başı belaya girecek. Bize soruyorlar '10 maçta kaç puan?' diye ben 30 puan diyorum. Çünkü Erzurumspor herkese karşı kazanabilir. Sahada 30 puan alacak bir uygulama yapmanız lazım. Rakipten daha fazla koşup, disiplinli olmamız lazım, doğru taktikler vermemiz lazım" diye konuştu.

HEDEFİMİZ 30 PUANDAKİ TAKIMLAR
Yılmaz Vural, ligde kalmak için 30 puanlardaki takımları yakalamaları gerektiğinin altını çizdi. Tecrübeli hoca, "Bizim dezavantajımız son maçımızın bay olması. Son maçta berabere kalan takımlar ligde kalırsa onlar berabere kalır biz sadece bakarız yapacak bir şey olmaz" dedi.

SON DAKİKA