O sahne geceye damga vurdu! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 193. bölüm izle! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz () 193. bölümde ne oldu?

ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 193. Bölüm ile izleyenleri ekrana kilitledi. tek parça izlemek isteyenler arama motorlarında "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 193. bölüm izle!, EDHO izle, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz tek parça izle ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 193. Bölüm kesintisiz izle " gibi sorgular yapıyor. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 193. bölümde neler yaşandı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 193. bölüm nasıl izlenir? 194. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Dizi Haberleri Haberleri Giriş Tarihi: 05 Mayıs 2021 Çarşamba 07:54

(), Sanem Çelik ( Ceylan), Ali Sürmeli ( Doğan), Hüseyin Avni Danyal (Tufan), Yunus Emre Yıldırımer (), Ozan Akbaba (), Pelin Akil Altan (Bahar), Engin Benli (Yaman), Sabiye Tozan (Hayriye Çakırbeyli) gibi oyuncuların yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 193. yeni bölümü hakkında tüm detaylar haberimizde...

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 193. BÖLÜMDE NELER OLDU?

, kadim dostu Tipi'nin ölümüyle tüm ailesini koruma altına alır. Dostlarının desteğiyle düşmanına darbe vurmaya hazırlanan Hızır Çakırbeyli, bir yandan da kardeşi İlyas yüzünden güç kaybeder. Façalılar'dan kız alarak akraba olan Çakırbeyli'ler, Alpaslan'ı ayağa kaldıran Pınar yüzünden gerginlik yaşarlar. , uçağını kaçırdığı için otele götürdüğü Pınar'la olan yakınlaşması ve Pınar'ın küpesinin Ömür'ün eline geçmesiyle evlilikleri tehlikeye sokar. Olaya dahil olan Haşmet Façalı ise faturayı İlyas Çakırbeyli ve ailesine keser. Façalılarla olan gerginliğin düşmanları tarafından öğrenilmesiyle zor zamanlar geçiren Hızır Çakırbeyli'nin yardımına eski düşmanı Yaman Korkmaz koşar. Her zaman güçlüden yana olduğu dile getiren Yaman Korkmaz, bu kez tercihini Hızır Çakırbeyli'den yana yapar. Yaman Korkmaz ve Yavuz Sincanlı'nın önerisiyle İshak'a yeşil ışık yakan Hızır Çakırbeyli, girdiği savaştan galip çıkmak için görüşür. Sağlığına kavuşan Alpaslan ise düşmanlarına korku salmaya başlar.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 193. BÖLÜM İZLE!

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 193. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

SON DAKİKA